Prezentacje 360/3D

Cennik zawiera możliwe kompilacje prezentacji jakie wykonujemy, od podstawowej z 24 zdjęciami w obrocie, do 3 obrotów każdy pod innym kątem oraz 36 klatkami na obrót. Istniej również opcja modyfikacji ilości obrotów oraz klatek, w takim przypadku dokonujemy indywidualnej wyceny.

* Ceny netto podane są dla różnych sekwencji prezentacji produktów o wymiarach 30 x 30 x 30 cm i maksymalnej wadze do 40 kg. Wyjściowa rozdzielczość dłuższego boku to 800 pikseli z maksymalnym powiększeniem do 2400 pikseli. Format pojedynczego zdjęcia osadzonego w prezentacji to jpeg, natomiast prezentacja 360/3D zapisana jest w html 5. Tło prezentacji białe. Z każdej prezentacji istnieje możliwość wyeksportowania poszczególnych zdjęć w formacie jpeg i użycia jako packshot produktu. Czas realizacji (dla 50 jednolitych produktów) - 2 dni robocze. W przypadku zleceń ekspresowych doliczane jest 50% wartości netto PLN całego zlecenia.

Packshoty - fotografia produktowa

Realizujemy bezcieniowe zdjęcia produktów na białym tle, proste w formie, idealnie doświetlone, obfitujące w szczegóły.

* Zdjęcia produktowe/packshoty realizowane są na białym tle bezcieniowo. Format plików jpeg lub TIF, maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 5184x3456 pikseli oraz 350 dpi.